• (0236) 313 40 49
  • sadiklartrg@hotmail.com

ETKİNLİKLER

Home / ETKİNLİKLER


Sadıklar Tekstil, 8 Mart Geleneğini sürdürdü

İlçemizin en önemli firmalarından olan Sadıklar Tekstil, 8 Mart Geleneğini sürdürdü.
Her yıl 8 Mart tarihinde kutlanan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü itafen yapılan etkinlik bu yıl da devam ederken, kadınlar Sadıklar Tekstil’e akın etti.
Sabah saat 06:00’da kapılarını vatandaşlara açan Sadıklar Tekstil, büyük bir kalabalık ile karşılaştı. Her yıl olduğu gibi bu yılda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde birçok üründe indirim yapan firma, mağazaya gelen müşterilerini en iyi şekilde ağırladı.
Firmanın üçüncü kuşaklarından Sadık Tolga Başeskici, “Her yıl düzenlemiş olduğumuz ve geleneksel hale getirdiğimiz 8 Mart etkinliğimizi bu yılda gerçekleştirdik. Sağ olsun müşterilerimiz yine büyük bir teveccüh göstererek kampanyamıza erken saatler de iştirak ettiler. Amacımız bu geleneği her yıl sürdürebilmek. Görüldüğü gibi saat 06:00’da açtığımız dükkanımızda saat 08:00’da indirimli ürün kalmadı. Bu da vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetin önemini gösteriyor. Biz Sadıklar Tekstil olarak vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Biz sabahın erken saatlerinde mağazamıza gelerek alışveriş yapan bütün müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz” dedi.
Sabah 06:00’da kapılarını açan Sadıklar Tekstil’de indirimde ki ürünler kısa sürede tükendi.

>